KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13358361
nr 1335 8361
Kerstin Ericsson. Signerad, daterad -80. Olja på duk, 45x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juni 2020
kl 19:18:08
24/6 23:46:04
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer